reklama

Budova Krajského súdu v Trnave bude mať novú fasádu

Budova Krajského súdu na Vajanského ulici v Trnave prejde vizuálnou premenou. Objekt dostane zrejme ešte v tomto roku novú fasádu.

Krajský súd v Trnave získal na projekt obnovy obvodového plášťa budovovy stavebné povolenie v druhej polovici januára 2019.

Projekt počíta okrem inštalácie nového zatepľovacieho systému aj s realizáciou vonkajších elektricky ovládaných okenných žalúzií.

V rámci stavebných prác budú sanované balkóny a zábradlia, dôjde k výmene klampiarskych konštrukcií a obnove vonkajších keramických obkladov a dlažieb na prízemí budovy.


Budova Krajského súdu v Trnave

Obnova fasád bude realizovaná kontaktným zatepľovacím systémom s použitím tepenej izolácie na báze minerálnej vlny.

Budova súdu bude farebne riešená v rovnakom odtieni, aký je použitý na nadstavbe šesťpodlažnej budovy súdu.

Krajský súd zverejnil na konci februára podmienky verejnej súťaže na dodávateľa stavebných prác.

Lehota na predkladanie ponúk uplynie 29. marca 2019.

Realizácia by mala v prípade úspešného výberu dodávateľa a podpisu zmluvy o dielo začať v druhom štvrťroku 2019, stavebné práce potrvajú asi štyri mesiace.

Predpokladané náklady predstavujú 250-tisíc eur s DPH, projekt bude Krajský súd v Trnave financovať z vlastných zdrojov.

Ulož ako PDF
Napísal 28. februára 2019 10:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.