reklama

V garáži v Modranke našli mŕtve telá manželov

Polícia Slovenskej republiky informuje o vyšetrovaní úmrtia manželského páru v Modranke. Podľa informácií TV Makríza objavili manželov hasiči a policajti, ktorých privolala dcéra.

Vyšetrovateľ vykonáva na mieste prvotné úkony a obhliadku miesta činu.

„Do úvahy prichádzajú viaceré verzie, ako mohlo prísť k úmrtiu ženy a muža. K právnej kvalifikácii a bližšie informácie budeme môcť poskytnúť po komplexnej obhliadke miesta činu. Na mieste zasahujú aj policajní psychológovia, ktorí poskytuju pozostalým postraumatickú intervenciu,“ uviedla polícia na svojej oficiálnej stránke na Facebooku.


Miesto činu

FOTO: Polícia SR

Ako informovala TV Markíza, podľa susedov išlo o veľmi slušnú a finančne zabezpečenú rodinu.

Po manželoch mali ostať dve dcéry vo veku 15 a 18 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 6. apríla 2019 19:24. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.