reklama

Hudobná skupina Kollárovci roztancuje Zavar

Populárne hudobné zoskupenie príde do Zavara. Počas svojho vystúpenia predstavia divákom svoje najväčšie hity i menej známe skladby.

Goralskí hudobníci sa predstavia v Dome kultúry v Zavare pri Trnave už tento piatok, 10. mája 2019 a začiatok ich show je o 18:00 hod.

Koncert tejto mimoriadne úspešnej kapely je jedným z ďalších pripravovaných kultúrnych podujatí v tejto obci.


Populárni Kollárovci vystúpia v Zavare už tento piatok 10. mája

Diváci sa môžu tešiť na výbornú zábavu, živú hudbu, temperamentný spev a taktiež humorné slovo, ktoré spolu vytvoria neopísateľnú a nezabudnuteľnú atmosféru.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť v obecnej knižnici v Zavare.

Ďalšie informácie budú poskytnuté v prípade záujmu na tel. čísle 0903 645 980 alebo na e-mailovej adrese kniznica@zavar.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2019 1:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.