reklama

Grape festival, Para & Billy Barman pozývajú na Pekné miesta. V Trnave do záhrad Západoslovenského múzea

Festival Grape uvádza druhý ročník série koncertných podujatí Pekné miesta, na ktorých spájajú sily kapely Para a Billy Barman. Po pilotných štyroch úspešných minuloročných koncertoch pod holým nebom organizátori v roku 2019 pozývajú na dve podujatia na nových miestach, za to však s rozšíreným programom.

Prvý koncert sa uskutoční 24. mája 2019 v záhradách Západoslovenského múzea v Trnave. Okrem Pary a Billy Barman sa divákom predstaví tiež mladá indie kapela Don’t Trust Butterflies a o tanečnú náladu sa svojím djským setom postará Džunya G.

Druhý koncert je plánovaný na sobotu, 8. júna v Trenčianskych Tepliciach, a to v areáli legendárneho kúpaliska Zelená Žaba.

Para má za sebou úspešné turné k poslednému albumu Našou krajinou, za ktorý získala tiež ocenenie Radio_Head Awards 2018 v kategórii Najlepší album.

Na druhú stranu, o Billy Barman sa šušká, že nový album pripravujú a prvé lastovičky z nadchádzajúcej novinky by mohli publiku predstaviť už na Pekných miesta.

Vstupenky na oba koncerty sú v predaji na www.grapefestival.sk/vstupenky.

Udalosť na FB:
Trnava: https://www.facebook.com/events/2266641540049299/

Ulož ako PDF
Napísal 22. mája 2019 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.