reklama

Zažite Google inovácie a manažment tímu v Trnave počas jedinečného workshopu

Hľadáte spôsob, ako pracovať s ľuďmi vo firme a zlepšovať výstupy svojej firmy? Máte nápad alebo vidíte príležitosť na problém? Máte jedinečnú príležitosť, či ste študent, nezisková organizácia alebo firma a podnikateľ, naučiť sa, ako udržať inovačný potenciál a byť lídrom trhu.

Tímová metodika, ktorej autorom je Jake Knapp z Google Ventures, ponúka inovačné a tvorivé riešenia problémov. Zameriava sa na vytváranie produktov a služieb, ktoré zákazníci naozaj potrebujú.

Prostredníctvom „learning by doing” sa naučíte ako navrhovať, prototypovať, overovať produkty, funkcie a služby ako boli napr. Uber, Slack, Blue Bottle Coffee a iné.

Ilustračné foto: Brand Institute

„Workshop účastníkov prevedie od myšlienky reálneho zadania k zákazníkom overený prototyp produktu alebo služby. Počas workshopu Design Sprint identifikujeme problém, ktorý stojí za pozornosť, navrhneme riešenie, ktoré overíme tak, aby ho ľudia vedeli a chceli používať a boli ochotní zaň zaplatiť. Workshop je svižný, praktický, časovo rozložený a podmanivý. K tomu navyše podporuje tímovú spoluprácu,“ hovorí Andrej Kóňa z OZ Brand Institute, ktorý je spoluorganizátorom podujatia.

Jednou z tém workshopu v Trnave, ktorá je študentským mestom, bude podľa Kóňu aj prepojenie fakulty, študentov a organizácií v Trnave.

Podujatie sa koná v priestoroch Fakulty sociálnych vied na Bučianskej 4/A dňa 7. júna 2019.

Registrácia účastníkov je 8:15 a začiatok 8:30. Workshop povedie Marcel Rypák. Lektor vedie projekty, v ktorých pomáha tímom a firmám vytvárať nové produkty a služby a systematicky budovať rast podnikania.

Organizátormi workshopu je Brand Institute, občianske združenie a Inovujme.sk, národný projekt, ktorý má za cieľ zvyšovať povedomie o význame inovácií medzi slovenskými mikro, malými a strednými podnikateľmi a tiež medzi študentmi stredných a vysokých škôl vo všetkých regiónoch.

Jeho hlavnou úlohou je zvyšovať inovačný potenciál Slovenska.

(TS)

INFO:

Dátum: 7.6.2019
Miesto: Bučianska 4/A, Trnava
Začiatok: 8:15
Vstupné:
0 Euro / osoba / študent
0 Euro / osoba / neziskový sektor
5 Euro / osoba / podnikateľ alebo firma

Lístky: https://tickpo.sk/detail/brand-workshop-ake-produkty-a-sluzby-zakaznici-chcu-5383

Organizátor:
Brand Institute, o.z.
Inovujme.sk, Slovenská inovačná a energetická agentúra

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2019 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.