reklama

Dokončili výstavbu športového areálu na Vančurovej ulici, prístupný bude aj pre verejnosť

V minulých dňoch ukončili stavebné práce na realizácii športového areálu ZŠ s MŠ na Vančurovej ulici a v polovici júna 2019 areál odovzdali do predčasného užívania.

Škola predtým nemala exteriérové ihrisko ani bežecký ovál. Teraz získala moderné multifunkčné ihrisko na športovanie počas vyučovania, oddych pre deti cez prestávky aj aktivity v rámci školského klubu.

“Okrem toho pribudol nový mobiliár, zrekonštruovalo sa oplotenie, obnovili sa spevnené plochy, vybudovalo sa osvetlenie multifunkčného ihriska a mnoho ďalšieho. Celková výška investície dosiahla 711 350 eur,” informuje mesto Trnava.

FOTO: MTT / Mesto Trnava

Športový areál v ZŠ na Vančurovej bude ako aj všetky ostatné školské dvory v popoludňajších hodinách a počas letných prázdnin sprístupnený verejnosti.

Podrobnosti a prevádzkové hodiny jednotlivých školských areálov zverejní mesto Trnava v krátkom čase.

Zhotoviteľom stavebných prác bola spoločnosť Sportfinal, ktorú trnavská samospráva vybrala vo verejnej súťaži.

Cieľom rekonštrukcie časti školského areálu bolo vytvorernie adekvátneho zázemia pre športové aktivity – atletické disciplíny, loptové hry -, ale aj pre oddych detí počas prestávok a v školskom klube vďaka obnove spevnených plôch školského dvora.

FOTO: MTT / Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 17. júna 2019 9:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dokončili výstavbu športového areálu na Vančurovej ulici, prístupný bude aj pre verejnosť”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.