reklama

Vodičom nákladiakov sa cesta z Trnavy do Senice predĺži o 54 kilometrov

Cesta z Trnavy do Senice sa vodičom nákladných vozidiel nad 3,5 tony predĺži o celých 54 kilometrov. Dôvodom je rekonštrukcia železničného priecestia v Jablonici od nedele 30. júna  do piatka 5. júla 2019.

Pre vozidlá do 3,5 t a autobusy bude cestná premávka vedená v jednom pruhu v súbehu s uzavretým priecestím. Premávka bude riadená svetelnou signalizáciou.

„Výrazné obmedzenie sa bude dotýkať najmä tranzitnej nákladnej dopravy, ale aj lokálnej dopravnej obsluhy nad 3,5 t,“ upozornila hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Vodičov nákladiakov budú musieť absolvovať namiesto 11-kilometrovej trasy medzi Trstínom a Jablonicou cez Bielu horu až 54 – kilometrovú obchádzku cez viacero obcí, po pomerne úzkych cestách rôznej kvality s množstvom zákrut.


Trasa obchádzky

Zdroj: Google Maps

Všetky vozidlá nad 3,5 t budú musieť absolvovať obchádzku od Trstína cez Naháč, Dechtice, Chtelnicu, Dolný Lopašov, Šterusy, Vrbové, Prašník, Košariská, Brezovú pod Bradlom a Hradište pod Vrátnom do Jablonice.

Obchádzka bude vyznačená prenosným dopravným značením.

„Polícia upozorňuje vodičov, aby s obmedzením vopred počítali a svoju trastu si plánovali v dostatočnom časovom predstihu. Zároveň žiadame vodičov, aby rešpektovali semafory a dopravné značenie a v úseku zvýšili opatrnosť,“ pripomenula M.Kredatusová.


Železničné priecestie v Jablonici

Foto: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 25. júna 2019 8:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.