reklama

V Trnave otvárajú Baterkáreň – miesto pre udržateľný spôsob života, nákupy, výrobu vecí, ale aj kurzy a prednášky

Miesto pre udržateľný spôsob života pod jednou strechou. Priestor pre rôzne kurzy, prednášky, nákupy, ale výrobu a charitatívny obchodík. To je v skratke trnavská Baterkáreň, otvorenie ktorej sa uskutoční v sobotu 14. septembra 2019 v budove Atrium na Starohájskej ulici č. 1 vedľa Mestskej polikliniky.

Trnavská Baterkáreň si pre zákazníkov pri príležitosti svojho otvorenie pripravila celodenný program, aby im priblížila predajnú i komunitnú časť svojho priestoru.

Program začína o 11.00 a potrvá až do 19. hodiny.


Všetky akcie, workshopy a podporné skupiny nájdete na
webe: https://sauvedom.sk/projekty/baterkaren/
facebooku: facebook.com/BaterkarenTrnava
instagrame: Baterkáreň

Baterkáreň je rozdelená do niekoľkých zón – v Nákupnej zóne zákazníci nájdu čapovanú a sypanú drogériu, ekologickú kozmetiku ručne vyrábanú na Slovensku a rôzne domáce potreby pre udržateľný život.

Dobíjacia zóna je určená na oddych a načerpanie množstva inšpirácie vďaka rôznorodým prednáškam a kurzom.

Vďaka OZ SaUvedom sa zákazníci môžu zapojiť do charitatívneho predaja v Predajni dobra, ktorá organizuje zbierku Pomáham pomáhať a stať sa členom Požičovne vecí.

V sobotu 14. septembra sa na otvorenie Baterkárne prídu predstaviť aj niektorí z dodávateľov a partnerov predajne, vďaka čomu budú mať zákazníci výnimočnú možnosť spoznať tváre a osudy za produktami.

Okrem toho sa na otvorení predstaví množstvo zaujímavých ľudí, ktorí prídu porozprávať o tom, ako sa dá fungovať udržateľnejšie doma či v zamestnaní.

Pre zákazníkov je pripravená súťaž o zaujímavé ceny, predstavenie priestoru, swap kníh a rastlín, občerstvenie, ochutnávka káv, workshopy pre dospelých a deti a mnoho ďalších aktivít.

V dopoludňajšom bloku nazvanom Príbehy z našich životov sa zákazníkom predstavia: Eko obrúsky, Híling Zdravá krása, Zuzana Šutová, EKO život v Hlohovci, Zero Waste Trenčín, Freshlab a DI BOSCo.

V popoludňajšom bloku nazvanom Ako žiť a podnikať udržateľne sa zákazníci zasa môžu tešiť na: TIERRA VERDE s.r.o., Ekocharita Slovensko, Freshlab a Katarínu Hittrichovú (Festival Pohoda).

Partnerom podujatia je Súkromná základná škola BESST v Trnave.

Predajňa sa nachádza v budove Atrium (vedľa polikliniky), vstup je za novým parkoviskom oproti Tehelnej 16.

(ts)

BATERKÁREŇ TRNAVA – OTVÁRACIE HODINY:

Po: 16:00 – 18:00
Ut: 16:00 – 18:00
Str: 16:00 – 18:00
Štv: 10:00 – 18:00
Pia: 10:00 – 18:00, podporné skupiny: 18:00 – 19:00
So: 09:00 – 12:00, workshopy/swapy: 13:00 – 14:30

Ulož ako PDF
Napísal 12. septembra 2019 0:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave otvárajú Baterkáreň – miesto pre udržateľný spôsob života, nákupy, výrobu vecí, ale aj kurzy a prednášky”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.