reklama

Pozvánka na komentovanú prehliadku kostola Nanebovzatia Panny Márie

Západoslovenské múzeum v Trnave pripravilo v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva (DEKD) 2019 na tému Umenie a zážitok pre záujemcov prehliadku nezreštaurovaného priestoru Kostola Nanebovzatia Panny Márie s odkrytými sondami z prieskumu.

Kostol je dnes súčasťou Západoslovenského múzea a nachádza sa na Múzejmon námestí.

V utorok 24. septembra 2019 v rámci troch vstupov o 10.00, o 14.00 a o 15.00 bude návštevníkov slovom sprevádzať historička múzea Mgr. Lucia Duchoňová.

„Vstup je pri príležitosti DEKD 2019 zdarma, ale je obmedzený na 30 účastníkov na danú hodinu, preto prosíme záujemcov o objednanie,“ informovala vedúca prezentačného oddelenia Simona Jurčová.

Prehliadka s komentárom bude trvať približne 45 minút.

Objednávky na č. 033 / 5512 913.

Ulož ako PDF
Napísal 23. septembra 2019 7:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.