reklama

Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie s krátkym organovým koncertom Stanislava Šurina

Ktovie, koľko desaťročí nezneli tóny organu v Kostole Nanebovzatia Panny Márie? Chcete vedieť, ako to v tomto priestore bude znieť? Príďte na prehliadku a presvedčíte sa.

Západoslovenské múzeum v Trnave pokračuje aj tento rok s občasnými prehliadkami nezreštaurovaného priestoru Kostola Nanebovzatia Panny Márie.

Ilustračné foto

V piatok 10. júla 2020 privíta návštevníkov po bežných návštevných hodinách o 18.00, ktorí si prezrú interiér kostola spolu s komentárom historičky múzea Lucie Duchoňovej.

Potom sa v kostole rozoznie hudobný nástroj spätý so sakrálnym interiérom – na organ zahrá ten najpovolanejší odborník – Stanislav Šurin.

Vstup je obmedzený na 70 účastníkov, preto prosíme záujemcov o objednanie.

Vstupné na prehliadku je dobrovoľné

Objednávky na čísle 033 / 55 12 913. Podujatie je plánované na 60 minút.

Simonne Jurčová
vedúca prezentačného oddelenia Západoslovenského múzea v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 6. júla 2020 14:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.