reklama

Trnavská župa otvorí v sobotu svoj úrad pre verejnosť

Trnavský samosprávny kraj pripravil pre verejnosť deň otvorených dverí (DOD). Po mimoriadne úspešnom minuloročnom, historicky prvom, DOD župa pripravila bohatý program dospelých a deti. DOD sa uskutoční 5. októbra 2019 od 9. do 14.00 hodiny na Úrade TTSK v Trnave.

„Minulý rok náš prvý župný deň otvorených dverí navštívilo viac ako tisíc návštevníkov. Milo nás tento počet prekvapil a som rád, že ľudia majú záujem o dianie na našom úrade. Preto sme neváhali a pripravili sme ďalší ročník DOD. Chceme ľudí viac vťahovať do diania v našom kraji a podobné akcie nám k tomu môžu len pomôcť. Som presvedčený, že sme pripravili bohatý program a každý si príde na svoje. Všetkých srdečne pozývam,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

Ilustračné foto

Pre návštevníkov sú pripravené prehliadky Úradu TTSK, kancelárie župana či rokovacej sály zastupiteľstva TTSK. Tiež budú k dispozícii zóny krásy, zdravia či dobrôt, ktoré pre návštevníkov pripravili žiaci odborných škôl v pôsobnosti trnavskej župy.

Pre najmenších bude k dispozícii detský kútik s legom, maľovaním na tvár, tvorivými dielňami a koncertami hudobnej skupiny MALINY JAM.

Ulož ako PDF
Napísal 2. októbra 2019 15:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.