reklama

Od 15. októbra začína na zimnom štadióne verejné korčuľovanie. Návštevníci si oproti vlaňajšku priplatia

Sezóna verejného korčuľovania pre verejnosť na zimnom štadióne začne v utorok 15. októbra 2019.

Mesto Trnava a správa kultúrnych a športových zariadení vyhradili na korčuľovanie pre verejnosť každý utorok a štvrtok od 17. do 19. hodiny, počas víkendov od 14.30 do 16.30 a od 17. do 19. hodiny.

Víkendový režim verejného korčuľovania bude platiť aj počas sviatkov a prázdnin.


Mestský zimný štadión

Na verejné korčuľovanie je vyhradená tréningová ľadová plocha na Mestskom zimnom štadióne.

Pre sezónu 2019/2020 platí cenník, ktorý mesto zverejnilo 1. septembra.

Návštevníci s trvalým pobytom na území mesta Trnava nad 15 rokov zaplatia za vstup 3 eurá, deti do 15 rokov 2 eurá, dôchodcovia a ZŤP 50 centov. Sprevádzajúca osoba na ľade zaplatí 1,50 eura.

Podmienkou zvýhodnenej ceny pre Trnavčanov je hodnoverné preukázanie trvalého pobytu. Pre osoby staršie ako 15 rokov dokladom s fotografiou a údajom o trvalom pobyte, pre deti do 15 rokov čestným vyhlásením.

Pre mimotrnavských návštevníkov sú ceny za verejné korčuľovanie stanovené na 4 eurá (nad 15 rokov), deti 2 eurá, dôchodcovia a ZŤP 70 centov, sprievod na ľade 2 eurá.

V minulej sezóne 2018/2019 platili rodičia za deti do 15 rokov vstupné 1 euro, dospelí dve eurá a dôchodcovia 20 centov.

Ulož ako PDF
Napísal 12. októbra 2019 0:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Od 15. októbra začína na zimnom štadióne verejné korčuľovanie. Návštevníci si oproti vlaňajšku priplatia”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.