reklama

Nekonečno inšpiratívnych diskusií. Vyberáme prvých top spíkrov z JobSpoTT 2019

Kariérny veľtrh JobSpoTT bude opäť studňou inšpirácie pre uchádzačov o zamestnanie, študentov ale aj samotných vystavovateľov. Vybrali sme sedem prvých inšpiratívnych diskusií, ktoré si môžete prísť vypočuť do Mestskej športovej haly v Trnave už 13.novembra 2019.

1. Kreativita pohľadom neurovedy

Prvou ostrieľanou spíkerkou bude Olívia Hurbanová, ktorá vo svojej prednáške povie, aké sú zručnosti budúcnosti. Olívia je pozitívna skeptička, rozvíja svoj vlastný koncept „Olinclusive“ a prepája hard science a soft skills. Vie a bude šíriť ďalej, ako súvisí kreativita s neurovedou, zbaví nás mýtov o kreatívnom myslení a ako to funguje v roku 2019, prečo nám evolúcia nepriala a kreatívnych hláv je v ľudstve nedostatok a svoju kreativitu budete s odborníčkou aj testovať.

2. Creative Academy: Ako mi správa vo fľaši zmenila život?

Marek Gurega, zakladateľ jedinej marketingovej akadémie na Slovensku a v ČR, porozpráva úspešný príbeh od nápadu až po realizáciu. Akadémia prináša záujemcom o marketing a komunikáciu know-how od TOP profíkov z praxe, ktoré následne môžu uplatniť vo svojom zamestnaní alebo pri vlastnom podnikaní.

Ilustračné foto

3. Ako byť IN na LinkedIN?

V súčasnosti jedna z najvyužívanejších sociálnych sietí, priestor na získavanie kontaktov, vytváranie skvelého portfólia, ale treba vedieť, ako na to. Dobré „know-how“ príde oddiskutovať Miki Plichta na tému “Sebavedomý LinkedIn bez pozlátka“.

4. Networking – nástroj na získavanie odporúčaní

Juraj Bais bude hovoriť o networkingu a obchode a či slovo „dosť“ nie je relatívnym pojmom, kedy je dostatok kontaktov naozaj dostatok a ako s nimi vo svojom odbore pracovať. Zaujme aj teóriu 6 stupňov odlúčenia – čo to znamená a ako vás posunie v kariére?

5. Prednáška aj pre firmy: Maximalizujte potenciál zamestnancov

Tento rok sa rozhodli organizátori inšpirovať aj samotných vystavovateľov a prednášku pre nich si pripravila Dáša Malá Fabšíková a Katarína Medvecová Plichtová na tému „Maximalizujte potenciál svojich zamestnancov, tímov a tak i vašej organizácie.“ Dáša a Katka vystúpi s dvoma interaktívnymi workshopmi pre študentov, prvý na tému „Ako si hľadať školu alebo prácu, ktorá ma bude baviť?“ a druhý „Ako môžem byť super výkonný v práci a zároveň tímový hráč?“

6. Emócie vs. rácio – Homo sapiens (zviera) v 21. storočí

Profesionálny kouč a business mentor Veronika Šusterová odhalí spôsoby ako sa prestať (alebo neprestať) báť a kedy je najlepšie pozrieť sa „krokodílovi“ priamo do očí. Zanalyzuje dôvody, prečo sa stresujeme, o nás motivuje a kde hľadať tú správnu motiváciu v osobnom živote i pracovnej oblasti.

7. Plníme si sny alebo podnikáme?

Poslednou prednáškou, ktorú vyberáme spomedzi prvých vybraných je od Miriam Zsilleovej, zakladateľky portálu Ženy v meste, na tému „Plníme si sny alebo podnikáme?“ – a dá sa oboje naraz? Ako vyzerá podnikanie v 21. storočí a na čo by si mali ambiciózni mladí ľudia v podnikaní mali dávať pozor?

Všetci spíkri uvedú svoje interaktívne diskusie s príbehom a vlastnou skúsenosťou a navyše sa s nimi budete môcť porozprávať aj osobne a prekonzultovať to, čím sa v živote pretkávate vy. Nenechajte si ujsť nekonečno príležitostí na JobSpoTT 2019 už 13. novembra 2019 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Generálnym partnerom podujatia je ZF Slovakia, hlavní partneri sú Groupe PSA a BOGE Elastmetall Slovakia. Odborným garantom je UPSVAR. Mediálnymi partnermi podujatia je portál Start It Up, Pravda, Ženy v meste, trnavskyhlas.sk, trnava-live.sk, Pardon a Regionpress. Partnermi podujatia Your Choice – jazykové služby, ConsultSK Slovakia a Čo dokáže mama.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 7. novembra 2019 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.