reklama

Kostol Narodenia Panny Márie v Zavare zažije exkluzívny vianočný koncert svetových hudobníkov

Ďalším z pripravovaných podujatí v obci Zavar je vianočný koncert dvoch svetoznámych umelcov, ktorí spolupracovali s takými zvučnými menami ako sú Michael Jackson, Whitney Houston, Elton John, Mariah Carey či Celine Dion.

Americkí hudobníci – speváčka Natascha Wright a klavirista a skladateľ Alfred McCrary – zahrajú a zaspievajú najväčšie svetové hity, svetoznáme balady, koledy, vianočné a gospelové skladby.

Zážitok z koncertu umocní živý sprievod slovenského komorného kvarteta La Speranza.

Milovníci kvalitnej hudby sa môžu tešiť na živé prevedenie takých skladieb ako sú We Are The World, O Holy Night, Hallellujah či Endless Love.

Koncert sa uskutoční v sobotu 7. decembra 2019 o 18:00 hodine v Kostole Narodenia Panny Márie v obci Zavar.

Dvojica Natascha Wright a Alfred McCrary okrem iného vydala aj album Christmas Moments.

Obsahuje jedenásť piesní vrátane Let There Be Peace – song, ktorý bol minulý rok nominovaný na cenu Grammy.

Počas decembra sa Natascha Wright a Alfred McCrary sa zastavia taktiež v Banskej Bystrici, Poprade, Handlovej, Nitre, Prešove a svoje turné ukončia vo Vranove nad Topľou.

Šesť vlaňajších slovenských koncertov dua bolo beznádejne vypredaných.

Vstupenky na toto podujatie je možné zakúpiť v sieti Ticketportal alebo v obecnej knižnici.

VIDEO:
Reportáž RTVS:

Vystúpenie v relácii Neskoro večer:

Ulož ako PDF
Napísal 20. novembra 2019 8:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.