reklama

Na svadobnej výstave v Trnave nebude chýbať láska a zodpovednosť k prírode

Kde je tá línia medzi krásou a biznisom v svadbe? Dá sa robiť svadobný biznis zodpovedne, ak predajcovia často hrajú na city vystresovanej neveste? Vedeli ste, že jedna bežná svadba vyprodukuje niekoľko stoviek kilogramov odpadu?

Ročne sa na Slovensku organizujú tisíce svadieb. Každý pár ten deň chce pochopiteľne tento stráviť čo najkrajšie a najzapamätateľnejšie.

No za akú cenu? Ak pri plánovaní toho najkrajšieho dňa častokrát skĺzneme do zhonu, zliav, očakávaní a nervov. Nová kolekcia, nový strih, krajšie doplnky, iné farby, čo chceme my, čo chce rodina, čo sa patrí a čo nie.

Aj preto, aby sa budúci novomanželia lepšie zorientovali v predvadobnom ošiali – a pamätali pritom aj na prírodu a životné prostredie – organizuje Občianske združenie SaUvedom v sobotu 18. januára 2020 v trnavskej sále Victoria na Štefánikovej ulici 35/A možno troška netradičnú svadobnú výstavu.

„Návštevníci výstavy sa zoznámia so zodpovednými a lokálnymi výrobcami, ktorí robia svoju prácu so srdcom a dávajú svadobnému dňu naozaj radosť a zmysel. Naberú nové inšpirácie aj energiu. Pretože si myslíme, že svadba sa dá zorganizovať aj inak. Bez rýchlych zliav a kolekcií, lacných doplnkov dovážaných z tisíce kilometrov vzdialených krajín,“ priblížila Simona Hlaváčová z OZ SaUvedom.

Výstava bude prístupná v čase od 10. do 16. hodiny, vstupné je 2 eurá.

„Z každej ‚svadobnej oblasti‘ svadby tu nájdu návštevníci jedného dodávateľa – slovenského, poctivého a navyše takého, ktorému záleží na životnom prostredí. Pozvali sme fantastických ľudí, ktorí milujú svoju prácu, a ktorí do svadobného biznisu pridávajú veľkú hodnotu a srdce,“ zdôraznila spoluaturoka tejto zaujímavej myšlienky.

Program podujatia s kompletným názvom Svadobná Výstava – Moja jedinečná Handmade Svadba nájdete cez FB udalosť.

Ulož ako PDF
Napísal 12. januára 2020 17:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.