reklama

Radnica zrušila z preventívnych dôvodov udeľovanie ocenení mesta Trnava

Trnavská radnica zrušila slávnostné udeľovanie ocenení osobnostiam a kolektívom, ktoré sa malo uskutočniť v nedeľu 8. marca 2020 v sále Marianum na Hollého ulici.

Dôvodom je preventívna snaha o zabránenie šírenia nového koronavírusu.

Ilustračné foto

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky v piatok 6. marca 2020 odporučilo mestám a obciam obmedziť organizáciu spoločenských, kultúrnych a športových podujatí v ich pôsobnosti.

Ústredný krízový štáb odporúča samosprávam obmedziť organizáciu podujatí ako aj vyzvať zvolávateľov podujatí a verejných zhromaždení, aby prijali také opatrenia, ktoré zabránia potenciálnemu šíreniu nového koronavírusu.

O novom termíne odovzdávania ocenení bude Mesto Trnava informovať.

Ulož ako PDF
Napísal 8. marca 2020 8:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Radnica zrušila z preventívnych dôvodov udeľovanie ocenení mesta Trnava”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.