reklama

Májový Trnavský rínek sa odkladá na neurčito

Májový Trnavský rínek sa odkladá na neurčito. Informovali o tom organizátori v utorok 31. marca 2020.

Obľúbený Trnavský rínek sa z dôvodu šírenia ochorenia Covid-19 v pôvodne plánovanom termíne 23. mája 2020 neuskutoční.

„Vzhľadom na aktuálnu situáciu s COVID-19 sme sa rozhodli, že Trnavský rínek presúvame na neurčito. Rozhodli sme sa tak v záujme verejného zdravia a veríme, že to všetci pochopíte. Budeme sa tešiť na ďalšie Rínky za priaznivejších okolností. Zatiaľ si na seba dávajte pozor a prajeme Vám hlavne veľa zdravia,“ odkázali organizátori podujatia cez sociálnu sieť.

Ilustračné foto

Trnavský rínek sa koná pravidelne každý rok v máji a októbri na Kapitulskej ulici.

Podujatie navštevujú tisíce ľudí a prezentujú sa tu desiatky predajcov. Súčasťou akcie je aj bohatý kultúrno-spoločenský program naprieč vekovými kategóriami.

Organizátorom je Bronco n.o. v spolupráci s mestom Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 1. apríla 2020 8:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.