reklama

Moderné bývanie blízko centra mesta. Spoznajte Apartmánový dom v Prestige Parku Trnava

Riešite bytovú otázku, no nechcete sa zadlžiť na desiatky rokov? Ak hľadáte moderné bývanie v dotyku s centrom Trnavy, bezproblémovým parkovaním, upraveným areálom a nadštandardnými službami, stavte na Prestige Park na Sladovníckej 15 v Trnave. Ide o jedinečný komplex nájomných bytov.

V komplexe nájdete celkovo 139 plne vybavených bytových jednotiek, v ponuke sú garsónky, jednoizbové a dvojizbové byty.

Celý areál je čistý, udržiavaný a bezpečný, pri rekonštrukcii jednotlivých budov boli použité najmodernejšie technológie dbajúce na úsporu energií a životné prostredie.

FOTO: www.prestigepark.sk

Apartmánový dom

Byty v Apartmánovom dome sú kompletné zariadenie, plne vybavené modernými elektrospotrebičmi, vrátane LCD TV v každom byte. Apartmánový dom je určený pre každého, kto hľadá praktické bývanie blízko centra mesta a potrpí si na tichú lokalitu.

Vstup do bytov je zabezpečený čipovou kartou a tak sa nestane, že by sa v bytovom dome nachádzali neželané osoby a váš majetok je tak chránený 24 hodín.

Ak ste vždy túžili bývať v podkrovnom byte našli ste práve skvelé riešenie. Apartmánový dom ponúka aj podkrovné byty vybavené klimatizáciou.

Stačí sa len nasťahovať

Ceny nájmov v Apartmánovom dome zahŕňajú okrem energií aj vstup do wellness, káblovú televíziu s 35 programami, služby inštalatéra, posyp a odhrabávanie snehu, denné upratovanie spoločných priestorov, poštovú schránku.

Samozrejmosťou sú aj pravidelné schôdze nájomníkov, správa komplexu je ľuďom k dispozícii počas bežných pracovných dní.

Sídli totiž priamo v areáli a tak je komunikácia medzi ňou a nájomníkmi jednoduchá a rýchla.

Výhodou bývania v Prestige Parku Trnava je tiež vynikajúca lokalita a bezproblémové parkovanie.

Sladovnícka ulica sa nachádza len pár minút pešo od obchodného centra City Arena a centra mesta, výborné je aj napojenie na rýchlostnú cestu R1 smerom na Nitru či diaľnicu D1 do Bratislavy.

Viac informácií a ponuku voľných bytov nájdete na www.prestigepark.sk.

(PR)

FOTO: www.prestigepark.sk

Ulož ako PDF
Napísal 12. mája 2020 9:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.