reklama

Doprajte si pokoj a súkromie v Prestige Parku Trnava

Obzeráte sa so začiatkom akademického roka po bývaní v Trnave, ale internát či privát s ďalšími piatimi ľuďmi nie je pre vás cesta? Chcete sa osamostatniť a hľadáte kvalitné a cenovo dostupné bývanie? Odpoveďou nielen pre vás je komplex bytov na prenájom Prestige Park Trnava.

Mladé páry, ktoré túžia po súkromí, študenti, ktorým nevyhovuje rušný život na internáte, jednotlivci i starší ľudia, ktorým zostal ich dom priveľký. Pre tých všetkých, a nielen pre nich, je tu komplex nájomných bytov Prestige Park Trnava.

V dotyku s centrom historického mesta ponúka cenovo dostupné a bezpečné bývanie v 82 bytoch rozdelených do dvoch domov.

Veľkou výhodou, v porovnaní s komerčným prenájmom od súkromnej osoby je fakt, že všetci nájomníci majú v komplexe Prestige Park garantované príjemné prostredie, ticho a pokoj.

Správa komplexu totiž dbá na to, aby nájomníci nielen dodržiavali nočný pokoj, ale ostatných obyvateľov tiež neobťažovali cigaretovým dymom či inými prejavmi, s ktorými sa ľudia v bežnom paneláku často musia vysporiadať.


Prestige Park sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite

„Prestige Park ponúka širokú paletu bytov pre ľudí, ktorí hľadajú ekonomické a bezpečné bývanie v Trnave. U nás nájdete garsónky, jednoizbové a dvojizbové byty. Záujemcov privíta udržiavaný čistý areál, ktorý ponúka množstvo nadštandardných výhod,“ hovorí konateľ Ing. Martin Mäsiar.

Bývanie v Prestige Parku tak ocenia študenti, ktorí sa pripravujú na skúšky, pracujúci, ktorí si po náročnom dni potrebujú oddýchnuť, mladé rodiny hľadajúce súkromie i seniori, ktorí sa tu nemusia obávať návštevy „šmejdov“.

Skvelá lokalita a bezproblémové parkovanie

Medzi ďalšie výhody, ktoré bývanie v Prestige Parku Trnava ponúka, patrí jednoznačne bezproblémové parkovanie. Parkovisko s dostatkom miest sa nachádza priamo v areáli a je zabezpečené rampou. Nájomníkom je k dispozícii za symbolický mesačný poplatok.

Ceny nájmov v Prestige Parku začínajú už na 284 eurách a okrem energií vždy zahŕňajú aj vstup do wellness, káblovú televíziu s 35 programami, služby inštalatéra, posyp a odhrabávanie snehu, denné upratovanie spoločných priestorov či schránku na podnety a sťažnosti.

Samozrejmosťou sú aj pravidelné schôdze nájomníkov, správa komplexu je však ľuďom k dispozícii aj počas bežných pracovných dní. Sídli totiž priamo v areáli a tak je komunikácia medzi ňou a nájomníkmi jednoduchá a rýchla.

Výhodou bývania v Prestige Parku Trnava je tiež vynikajúca lokalita. Sladovnícka ulica sa nachádza len pár minút pešo od obchodného centra City Arena a centra mesta, výborné je aj napojenie na rýchlostnú cestu R1 smerom na Nitru či diaľnicu D1 do Bratislavy.Pohľady do interiérov

Nulová vstupná investícia

Ak sa do Trnavy sťahujte za prácou či štúdiom a ako svoj nový domov si vyberiete Prestige Park, nemusíte mať hlavu v smútku ako si ho zariadite či presťahujete všetok nábytok.

Do komplexu nájomných bytov na Sladovníckej ulici si stačí priniesť svoje osobné veci, všetko ostatné tu už nájdete.

Byty sú kompletne vybavené nábytkom, plazmovým televízorom s káblovkou a kuchynkou so zabudovanou varnou doskou, rúrou na pečenie, digestorom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou i rýchlovarnou kanvicou.

Nájomníkom je tiež k dispozícii samoobslužná práčovňa s pračkami a sušičkami, takže odpadajú prakticky všetky vstupné investície do zariadenia a vybavenia domácnosti.

Viac informácií a ponuku voľných bytov nájdete na www.prestigepark.sk.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2019 11:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.