reklama

V okrese Trnava bol po vyše mesiaci zaznamenaný pozitívny test na koronavírus

V pondelok 25. mája 2020 bola v okrese Trnava zaznamenaná jedna pozitívne testovaná osoba. Informuje o tom oficiálna stránka korona.gov.sk.

Naposledy potvrdili koronavírus v našom okrese ešte 23. apríla, teda pred vyše mesiacom.

Celkovo sa tak počet pozitívnych testov na koronavírus na území okresu Trnava zvýšil na 24 prípadov, zomrel jeden človek.

Na Slovensku bolo doteraz vykonaných 160 523 testov.

Tie odhalili k 25. máju spolu 1 513 pozitívnych prípadov. Národný ústav zdravotníckych informácií eviduje k rovnakému dátumu 1 322 vyliečených a 28 úmrtí.

V Trnavskom kraji bolo doposiaľ potvrdených 124 pozitívnych prípadov ochorenia Covid-19, menej je len v Nitrianskom a Banskobystrickom kraji.

Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2020 11:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V okrese Trnava bol po vyše mesiaci zaznamenaný pozitívny test na koronavírus”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.