reklama

Na Veternej ulici vyňuchala policajná vlčiačka Brenda drogy

Hliadka PMJ zastavila v nedeľu 24. mája 2020 na Veternej ulici v Trnave auto Mercedes S320. Jej posádka sa správala dosť nervózne a aj na základe osobnej znalosti existovalo podozrenie z drogovej trestnej činnosti.

„Služobná vlčiačka Brenda si perfektne odviedla svoju prácu. Prehľadala exteriér aj interiér auta a v lakťovej opierke označila prítomnosť drog. Pri prehliadke kriminalistický technik našiel plastové vrecúško s bielou kryštalickou látkou,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.


Policajná vlčiačka Brenda so svojím psovodom

FOTO: KR PZ Trnava

Dvoch  podozrivých z auta policajti obmedzili na osobnej slobode a predviedli na útvar. Tu jeden ešte v ponožke ukrýval sušenú rastlinu.

„Polícia začala trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť a zaistené látky zašleme na expertízu,“ doplnila Kredatusová.


Policajný zásah na Veternej ulici

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 27. mája 2020 12:07. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.