reklama

Trnavské leto oživí kopa skvelých koncertov v amfiteátri

Po dlhej stopke pre kultúru sme sa konečne dočkali a vyzerá to tak, že leto v Trnave si predsa len užijeme. Na čo sa môžeme tešiť?

Priatelia, zábava, teplo, hudba − to sú veci, ktoré k letu nepochybne patria. No nepriaznivá situácia nabúrala plány a načas nás odrezala od spoločenského života. Hudobníkom chýbali fanúšikovia a fanúšikom hudobníci.

Alternatívou živých vystúpení sa načas stali online koncerty, no mnohé hudobné kapely už hlásia návrat na koncertné pódiá. Aktuálne však môžu hrať len pre 1000 ľudí.


Mestský amfiteáter v Trnave

Z pestrého zoznamu podujatí, ktorý plánujú organizátori v Mestskom amfiteátri Trnava, si vyberie naozaj každý.

Sezónu otvoria Horkýže Slíže a comeback na stage hlási aj skupina Desmod.

Začiatkom augusta vystúpi legendárny Richard Müller a nezabudlo sa ani na najmenších divákov, ktorých rozveselí najvýpravnejšia pesničkovo-divadelná šou Fíha tralala.

O zábavu sa postará obľúbená slovenská skupina IMT Smile a koncom augusta nám svoje chytľavé ľudové piesne zahrajú Kollárovci.

V súvislosti so šírením epidémie budú všetky koncerty uskutočnené podľa aktuálnych predpisov.

Okrem iného bude každý koncert kapacitne obmedzený − maximum je 1000 ľudí. Predaj vstupeniek je dostupný v sieti Maxiticket.sk.

(ts)

Koncerty v Mestskom amfiteátri Trnava v lete 2020

9.7. − Horkýže slíže
18.7. − Desmod
8.8. − Richard Müller
9.8. − Fíha tralala
22.8. − IMT Smile
29.8. − Kollárovci

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2020 7:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.