reklama

Pozvánka: Futbalové talenty budú bojovať o pohár Jozefa Štibrányiho #80

V sobotu 27. júna 2020 od 9:50 hod. sa na futbalovom ihrisku v Križovanoch uskutoční turnaj futbalových prípraviek U12 „o pohár Jozefa Štibrányiho“ pri príležitosti jeho tohtoročných 80-tín. Celodenného zápolenia mladých talentov sa okrem spojeného klubu OŠK Križovany a TJ Vlčkovce U12 zúčastnia OŠK Zavar U12, TJ Družstevník Špačince U12, FO ŠK Modranka U12 a špeciálnym hosťom budú dievčatá z FC Spartak Trnava WU12.

Turnaj odohrajú systémom každý s každým. Každý zápas má trvanie 2x desať minút. V kategórii U12 nastupujú hráči narodení v roku 2008 a mladší.

Okrem sledovania poctivého futbalového zápolenia mladých nádejí sa fanúšikovia futbalu môžu podľa informácií Rada Huttu z organizačného tímu tešiť v prestávkach aj na zápasy mladšej kategórie U9.

Pre divákov je zabezpečené aj občerstvenie v podobe kvalitného bufetu s jedlom a nápojmi, samozrejme za dodržiavania prísnych bezpečnostných opatrení.

Organizátori radi privítajú aj všetky ďalšie deti, ktoré majú radi futbal a chcú sa pridať k tréningom týchto dvoch kategórií. Príďte povzbudiť futbalové nádeje a zažite príjemný športový víkend.

Podujatie podporili obec Križovany nad Dudváhom, OŠK Križovany, Farma Majcichov, ZAMA interier, Mäsovýroba Róbert Gašparík a samozrejme všetci priatelia Križovanského mládežníckeho futbalu.

Peter Nízl

Kto je Jozef Štibrányi:

Rodák z Vlčkoviec, žijúci teraz v Križovanoch, svoju futbalovú kariéru spojil predovšetkým so Spartakom Trnava.

Najväčší úspech dosiahol, keď deväťkrát reprezentoval ČSSR a hral aj na Majstrovstvách sveta v Chile v roku 1962, kde strelil slávny gól proti Španielsku. Tým si zaslúžilo Československo druhé strieborné miesto.

(zdroj: www.vlckovce.sk)


U12 OŠK Križovany/TJ Vlčkovce


U9 OŠK Križovany/TJ Vlčkovce


Jozef Štibrányi

Ulož ako PDF
Napísal 25. júna 2020 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.