reklama

Letný špeciál na Nádvorí so špeciálnymi hosťami: Silviou Josifoskou, Štefanom Lengyelom a Bobošom Procházkom

Trnavská hudobná spoločnosť. o.z., v spolupráci s Nádvorím – priestorom súčasnej kultúry, pripravili aj toto leto špeciálny letný koncert – Blues Moods Summer Special 2020 – na podporu novembrového festivalu Blues Moods. Tento medzinárodný hudobný festival sa uskutočňuje v Trnave už desať rokov a jedným z najvýznamnejších podujatí bluesovej scény na Slovensku.

Na tohtoročný letný špeciál organizátori pozvali zoskupenie Silvia Josifoská Trio. Jeho hlavná protagonistka Silvia Josifoská patrí k najlepším a najoriginálnejším tváram bluesovej a jazzovej scény na Slovensku.

Všestranná speváčka však hravo zvláda aj iné žánre ako soul, funk či rock. Začiatky jej kariéry sú spojené s pôsobením vo folkrockovej skupine Sanyland, neskôr Mr. Band.

Spolupracovala s vynikajúcimi slovenskými hudobníkmi, ale aj s legendami ako Stan the Man (UK), Peter Rowan (USA) a King George (USA).

Vďaka jej nenapodobiteľnému hlasu a prejavu dostala pozvánku na spoluprácu pri nahrávaní svojich štúdiových projektov od Jara Filipa, Richarda Müllera, Jaromíra Nohavicu či Janka Ledeckého.

Na letný špeciál Silvia pricestuje so svojimi spoluhráčmi – gitaristom Štefanom Lengyelom a hráčom na ústne harmoniky Erichom “Bobošom” Procházkom.

Blues Moods Summer Special 2020 sa uskutoční v stredu, 15. júla so začiatkom o 20.00 h na Nádvorí v Trnave. Vstup na toto podujatie je bezplatný.

Peter Stojka

Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2020 23:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.