reklama

V Dolnej Krupej otvoria leto dekami, filmom a penovou párty

Smútok za fantazijným Lestivalom zaženú v Dolnej Krupej Otvorením leta. Už túto nedeľu 19. júla 2020 popoludní vyrastú na obľúbenom mieste „U Kajla“ rodinné piknikové ostrovčeky. To všetko v sprievode divadielka i filmového premietania v žiari hviezd.

O kulisu sa postará samotná príroda. Podujatie odštartuje o štvrtej hodine popoludní v prírodnej rekreačnej oblasti, ktorú domáci poznajú ako „U Kajla“.

Úvodné slovo bude patriť starostovi obce Marekovi Dekanovi. Nebude chýbať ani poďakovanie všetkým ženám, ktoré spojila koronakríza a ktoré sa spoločnými silami pustili do šitia rúšok nielen pre celú dedinu.

Časť ochranných pomôcok darovali Fakultnej nemocnici Trnava i trnavským dôchodcom.

FOTO: FB Divadielko Svetielko

Rodinné stretnutia na pestrofarebných dekách spestrí bábkové predstavenie Divadielka Svetielko. V náručí zelenej lúky ožije veselý príbeh káčera Pipa, ktorý hľadal kamarátov.

O deviatej hodine večer, keď slnko ponorí svoju červenú hlavu za horizont, sa môžu návštevníci tešiť na česko-slovenskú komédiu Posledná aristokratka.

Ak niekomu bude chýbať deka, nemusí zúfať. Zachráni ho výpožička diek.

Piknik s dobrým jedlom, kávou či vínkom doplnia spoločenské hry, športové aktivity, miesto pre lezúňov a tvorivé dielničky. O zábavu sa postarajú aj dobrovoľní hasiči s osviežujúcou penovou párty.

(mika)

Ulož ako PDF
Napísal 15. júla 2020 7:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.