reklama

Medovinári v Dolnej Krupej pripravujú Medobranie

Podujatie bude poďakovaním za tohtoročnú úrodu medu, kde nebudú chýbať ochutnávky medových produktov, medoviny, ako aj hry a tvorivé dielne pre deti v sobotu 15. októbra popoludní v areáli Medolandie.

Rodinné medovinárstvo APIMED z Dolnej Krupej, ktoré vyrába med a svetovo oceňovanú medovinu, pozýva na oslavu jesenného Medobrania.

„Radi by sme ním poďakovali za tohtoročnú úrodu medu. Návštevníci budú mať možnosť ochutnať tohtoročné medy aj medovinu,“ hovorí Dáša Dzurechová z medovinárstva Apimed.


Vila Apimed v Dolnej Krupej

Najmenší návštevníci si budú môcť zahrať hru Včeličkovo v záhradách Medolandie.

„Popoludnie bude plné hier na včielky, sladkostí z medu a sladučkého čaju. Deti si s rodičmi budú môcť v tvorivej dielni vyrobiť sviečky z voňavého včelieho plástu,“ dodáva Dáša Dzurechová.

Navyše v rozáriu Márie Henriety Chotekovej v Medolandii s vyše 2000 ružami sa návštevníci môžu poprechádzať a obdivovať čaro jesenného sveta ruží a bylín.

V reštaurácii Mária Henrieta na víkend pripravili kulinárske špeciality aj delikátne tekvicové menu.

Ochutnávky medu a medovín sú zdarma a vstup je pre všetkých voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2022 14:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.