reklama

Medovinári v Dolnej Krupej pripravujú Medobranie

Podujatie bude poďakovaním za tohtoročnú úrodu medu, kde nebudú chýbať ochutnávky medových produktov, medoviny, ako aj hry a tvorivé dielne pre deti v sobotu 15. októbra popoludní v areáli Medolandie.

Rodinné medovinárstvo APIMED z Dolnej Krupej, ktoré vyrába med a svetovo oceňovanú medovinu, pozýva na oslavu jesenného Medobrania.

„Radi by sme ním poďakovali za tohtoročnú úrodu medu. Návštevníci budú mať možnosť ochutnať tohtoročné medy aj medovinu,“ hovorí Dáša Dzurechová z medovinárstva Apimed.


Vila Apimed v Dolnej Krupej

Najmenší návštevníci si budú môcť zahrať hru Včeličkovo v záhradách Medolandie.

„Popoludnie bude plné hier na včielky, sladkostí z medu a sladučkého čaju. Deti si s rodičmi budú môcť v tvorivej dielni vyrobiť sviečky z voňavého včelieho plástu,“ dodáva Dáša Dzurechová.

Navyše v rozáriu Márie Henriety Chotekovej v Medolandii s vyše 2000 ružami sa návštevníci môžu poprechádzať a obdivovať čaro jesenného sveta ruží a bylín.

V reštaurácii Mária Henrieta na víkend pripravili kulinárske špeciality aj delikátne tekvicové menu.

Ochutnávky medu a medovín sú zdarma a vstup je pre všetkých voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2022 14:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.