reklama

V Trnave potvrdili za jeden deň štyri úmrtia na pľúcnu formu ochorenia COVID-19

Ministerstvo zdravotníctva SR oznámilo v nedeľu 25. októbra 2020 šesť potvrdených úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19. Až štyri prípady boli z Fakultnej nemocnice Trnava.

V trnavskej nemocnici boli v nedeľu 25. októbra potvrdené až štyri prípady úmrtia na pľúcnu formu ochorenia COVID-19.

Ministerstvo zdravotníctva SR informovalo, že zomreli štyria muži vo veku 69, 70, 78 a 87 rokov.

Tento týždeň – vo štvrtok 22. októbra – potvrdili v Trnave úmrtie na ochorenie aj u 55-ročného muža.

Ilustračné foto

Počet zistených prípadov koronavírusu v okrese Trnava prekročil minulý týždeň tisícku.

Za prvých päť mesiacov pandémie – od marca do začiatku septembra – evidovali úrady v našom okrese približne 100 pozitívne testovaných ľudí.

Len počas septembra a októbra sa celkový počet potvrdených prípadov v trnavskom okrese od začiatku pandémie vyšplhal k číslu 1200.

Na Slovensku bolo k 25. októbru potvrdených 165 úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19.

V nemocniciach je hospitalizovaných 1041 pacientov, potvrdené ochorenie COVID-19 má 891 z nich. Na JIS je 82 pacientov, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 76 ľudí.

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2020 21:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.