reklama

Témami ďalšieho živého prenosu FN Trnava budú imunita a alergie s MUDr. Bajerom

Fakultná nemocnica Trnava odvysiela v stredu 2. decembra 2020 tretí ďalšiu sériu živých rozhovorov s lekármi. Najbližší live stream sa bude venovať dôležitým témam, ktoré sa týkajú a iste aj zaujímajú množstvo ľudí – imunite a alergiám. Na otázky bude odpovedať lekár Kliniky vnútorného lekárstva FN Trnava MUDr. Miroslav Bajer.

Témou rozhovoru bude prevencia, diagnostika, manažment a liečba pacienta s podozrením na poruchu funkčného imunitného systému.

Diskusia sa zameria aj na alergiológiu a na bežné ochorenia imunitného systému. Pacienti, ktorí majú otázky, ich môžu položiť prostredníctvom formulára na tejto stránke. Na otázky odpovie MUDr. Bajer priamo počas živého vysielania.

Stream sa bude vysielať na sociálnej sieti Facebook, konkrétne na profile Fakultnej nemocnice Trnava.

Prenos začne v stredu 2. decembra 2020 o 13:00. Záznam bude dostupný aj na youtube profile Fakultnej nemocnice Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2020 10:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.