reklama

Už 14. ročník Misijného bazára bude na Františkánskej ulici počas prvého decembrového víkendu

Počas víkendu 5. a 6. decembra 2020 sa uskutoční v Mariánskej sále na Františkánskej ulici v Trnave už 14. ročník Misijného bazára. Podujatie organizuje trnavské Centrum pomoci pre rodinu.

“Misijný bazár bude tento rok o čosi iný, no napriek tomu veríme, že splní svoj účel. Tento rok sa finančné prostriedky použijú na misijné projekty v rámci Slovenska, ako aj Indie. Okrem toho sme oslovili aj iné organizácie či dielničky, ktoré budú mať možnosť prezentovať sa a prípadne ponúknuť svoje ručne vyrábané výrobky. Aj preto bude 14. ročník bazára niečim iný,” poznamenal organizátor akcie a manažér sociálnych služieb Centra pomoci pre rodinu Michal Lipovský.

Misijný bazár je príležitosťou urobiť niečo pozitívne pre druhých. Ľudia môžu darovať rôzne veci, najmä elektroniku, knihy, dekoračné predmety, predmety do domácností, bielu techniku, hračky a rôzne použiteľné drobnosti.

Bazár ponúka aj ručné a orginálne výrobky, výťažok z predaja vecí a výrobkov putuje na dobročinné účely.


Plagát

Bazár bude otvorený v sobotu 5. decembra 2020 v čase od 8. do 12.00 a od 13. do 19. hodiny.

V rovnakom čase si môžete pozrieť a zakúpiť originálne výrobky a pomôcť tak dobrej veci aj v nedeľu 6. decembra.

Podujatie sa uskutoční za dodržania všetkých epidemiologických opatrení nariadených Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave.

Znamená to, že povinné pre návštevníkov je prekrytie horných dýchacích ciest, dezinfekcia pri vstupe, maximálny počet návštevníkov v jednej chvíli je jedna osoba na 15 metrov štvorcových.

Organzátori budú dbať na dodržiavanie dostatočných odstupov, pred vstupom sa bude merať teplota. Vstup do sály bude hlavným vchodom, výstup bočným východom.

Usporiadateia tiež zabezpečia pravidelné vetranie a počas prestávky budú dezinfikovať priestory germicídnym a ozónovým žiaričom.

“Veríme, že ľudí tieto opatrenia neodradia a spoločne tak podporíme misijné projekty na Slovensku aj v Indii,” dodal Michal Lipovský.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2020 8:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.