reklama

V minulom týždni bola najvyššia incidencia na Slovensku v okresoch Hlohovec a Trnava

Ministerstvo zdravotníctva SR zverejnilo štatistiky incidencie ochorenia Covid-19 na 100-tisíc obyvateľov podľa jednotlivých okresov v období od 14. do 21. januára 2021.

Údaje boli vytvorené na základe výsledkov PCR testov.

K 21. januáru bola najhoršia situácia v okrese Hlohovec, kde zaznamenali 7-dňovú incidenciu 490 pozitívnych testov na 100-tisíc obyvateľov.

Druhé najhoršie výsledky zaevidovali v rámci Slovenska v okrese Trnava, kde bolo 426 pozitívnych. Okres Dunajská Streda dosiahol priemer 413.


Incidencia podľa okresov

ZDROJ: Ministerstvo zdravotníctva SR

Slovenský priemer v sledovanom období bol 226 pozitívnych PCR testov na 100-tisíc obyvateľov.

Incidenčná krivka na konci sledovaného obdobia od 14. do 21. januára 2021 v okrese Trnava klesla v porovnaní s prvým dňom o 14 percent.

Najhoršia situácia v rámci celej krajiny bola na západnom a juhozápadnom Slovensku, na opačnom póle boli niektoré okresy na Orave, Kysuciach, východnom a južnom Slovensku.


Tabuľku kliknutím zväčšíte

ZDROJ: Ministerstvo zdravotníctva SR

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2021 8:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.