reklama

ŽOS Trnava rozdala zamestnancom antigénové testy a vitamínové balíčky

Dôležitým preventívnym prvkom proti väčšine chorôb, a aj proti Covid 19, sú vitamíny. ŽOS Trnava sa preto rozhodla prekvapiť zamestnancov a podporiť ich imunitu dávkou vitamínov v prírodnej forme. V pondelok 22. februára 2021 dostali všetci pomarančové a mandarínkové balíčky. Zamestnanci, ktorí majú školopovinné deti, dostali dva antigénové testy, ktoré sú jednoducho použiteľné a nevyžadujú si asistenciu zdravotníka.

“Chceme, aby deti chodili do školy a rodičia do práce, no prvoradé je, aby sme boli všetci zdraví,” konštatuje spoločnosť zaoberajúca sa opravami a modernizáciami železničných vozňov.

FOTO: ŽOS Trnava

Onedlho tomu bude rok, čo sa na Slovensku zaznamenal prvý výskyt ochorenia nového ochorenia. ŽOS-ka vtedy okamžite prijala prvé preventívne opatrenia.

“Mnohé platia aj dnes: keď sa necítiš dobre, nechoď do práce a kontaktuj svojho lekára, nos rúško, umývaj si ruky a dodržuj odstup,” pripomína ŽOS Trnava.

Na podporu opatrení začali minulý rok priamo v závode šiť rúška pre zamestnancov.

V podniku pravidelne dezinfikujú miesta s veľkou intenzitou pohybu. Veľa energie a prostriedkov venovali aj vnútropodnikovému antigénovému testovaniu.

FOTO: ŽOS Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2021 9:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “ŽOS Trnava rozdala zamestnancom antigénové testy a vitamínové balíčky”

 1. 1
  Nero pomáha says:

  Nero zase už druhý rok rozdal občanom tlačivá na daň z príjmu z nehnuteľnoscí zvýšenú o 200 % a zhrábol 3.800.000 € na cyklochodníky.

  Nékerým poslal respirátor za 0,50 centov a hlavne leták že akože pomáha.

  Nemocnici pomohol a zvýšil dane 24x z 5.000 € na 120.000 € aby im pomohol.

  Na východ poslal 100.000 éček na kultúru za ništ.

  Ščul je zle tak robí a ukazuje štúdie a haly.
  Ide opravuvat nejaký múr lebo to je najdóležitejšé.

 2. 2
  Lacko pomáha says:

  Aj Lacko pomáha
  reportáž mtt – televízia na propagandu LT mestská lepšia televízia mltt
  http://www.mtt.sk/up/clanky-spravodajstvo/Dobrovolnici-pomahali-v-nemocnici-22-02-2021
  Toto je ten istý Lacko Beňo čo bez mihnutia oka hlasoval za zvýšenie daní pre nemocnicu na 120.000 éčiek. Teraz šaškuje po cudzích chrbtoch.
  Koľko stravy by mohlo byť za 120.000 éčiek ??

  Pekári, cukrári, včelári – rešpekt
  Vy ste super !!!

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.