reklama

ŽOS Trnava rozdala zamestnancom antigénové testy a vitamínové balíčky

Dôležitým preventívnym prvkom proti väčšine chorôb, a aj proti Covid 19, sú vitamíny. ŽOS Trnava sa preto rozhodla prekvapiť zamestnancov a podporiť ich imunitu dávkou vitamínov v prírodnej forme. V pondelok 22. februára 2021 dostali všetci pomarančové a mandarínkové balíčky. Zamestnanci, ktorí majú školopovinné deti, dostali dva antigénové testy, ktoré sú jednoducho použiteľné a nevyžadujú si asistenciu zdravotníka.

“Chceme, aby deti chodili do školy a rodičia do práce, no prvoradé je, aby sme boli všetci zdraví,” konštatuje spoločnosť zaoberajúca sa opravami a modernizáciami železničných vozňov.

FOTO: ŽOS Trnava

Onedlho tomu bude rok, čo sa na Slovensku zaznamenal prvý výskyt ochorenia nového ochorenia. ŽOS-ka vtedy okamžite prijala prvé preventívne opatrenia.

“Mnohé platia aj dnes: keď sa necítiš dobre, nechoď do práce a kontaktuj svojho lekára, nos rúško, umývaj si ruky a dodržuj odstup,” pripomína ŽOS Trnava.

Na podporu opatrení začali minulý rok priamo v závode šiť rúška pre zamestnancov.

V podniku pravidelne dezinfikujú miesta s veľkou intenzitou pohybu. Veľa energie a prostriedkov venovali aj vnútropodnikovému antigénovému testovaniu.

FOTO: ŽOS Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2021 9:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “ŽOS Trnava rozdala zamestnancom antigénové testy a vitamínové balíčky”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.