reklama

Primátor Bročka zvoláva mimoriadne online zasadnutie mestského zastupiteľstva

V zmysle Rokovacieho poriadku Mestského zastupiteľstva mesta Trnava zvoláva primátor Peter Bročka 4. mimoriadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Trnava vo volebnom období 2018 – 2022.

Zasadnutie sa uskutoční online formou prostredníctvom systému MS TEAMS vo štvrtok 8. apríla 2021 so začiatkom o 16. hodine.

Ilustračné foto

Zverejnený návrh programu počíta so štyrmi bodmi rokovania.

V prvom bode majú mestskí poslanci prerokovať protest prokurátora proti Všeobecne záväznámu nariadeniu mesta Trnava č. 511 o pravidlách času predaja a času prevádzky služieb na území mesta Trnava.

Druhým naplánovaným bodom je zriadenie príspevkovej organizácie „Zaži v Trnave – Mestské kultúrne stredisko“.

V treťom bode bude zastupiteľstvo prerokovávať materiál Organizačno-procesné zmeny na úrovni Mesta Trnava a mestom riadených organizácií.

Posledným bodom navrhovaného programu je návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa schvaľuje Prevádzkový poriadok na území mesta Trnava.

Textové podklady jednotlivých predkladaných materiálov zatiaľ mesto nezverejnilo. Keď sa tak stane, bližšie informácie prinesieme na portáli trnava-live.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2021 7:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.