reklama

Májový kvet v tradičnom formáte nebude, nahradí ho ambulantný predaj v stánkoch v centre Trnavy

Epidemiologická stiuácia sa síce zlepšuje, na hromadné podujatia si však ešte počkáme. Už teraz je isté, že zorganizovať obľúbené podujatie Májový kvet tento rok nebude možné.

„Záhradkári, pestovatelia ani milovníci kvetov však nemusia zúfať. Priesady, dreviny a rastliny si budú môcť nakúpiť od štvrtka 13. do nedele 16. mája 2021 v centre mesta,“ oznámila Kancelária primátora mesta Trnava 30. apríla.

Ilustračné foto: trnava-live.sk / Patrik Pokorný

„Hľadali sme spôsob, ako Trnavčanov neukrátiť o možnosť zaobstarať si do záhrady či na balkón to, čo potrebujú, a rešpektovať pritom platné preventívne nariadenia. Namiesto tradičného podujatia Májový kvet sme sa preto rozhodli pre ambulantný predaj v stánkoch. Nemožno hovoriť o podujatí, vzdali sme sa aj hudby a sprievodného programu, pointa kvetinového trhu však ostáva,“ uviedol viceprimátor Trnavy Tibor Pekarčík.

Predajné stánky budú umiestnené na Trojičnom námestí, na pešej zóne pred radnicou a na Hviezdoslavovej ulici.

Nájdete v nich muškáty, letničky, bylinky, ovocné stromy, sukulenty, záhradkárske potreby, keramiku, hračky a folklórne ozdoby.

Ulož ako PDF
Napísal 2. mája 2021 14:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.