reklama

Májový kvet si môžete vychutnať aj z mestskej veže

Obyvatelia aj návštevníci Trnavy sa môžu opäť poprechádzať po jedinečnom trnavskom kvetinovom rínku, ktorý pripravila mestská samospráva pri príležitosti Dňa matiek. Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism sprístupní počas tohto podujatia vyhliadku z mestskej veže pre návštevníkov za zvýhodnené vstupné.

Už šiesty ročník trnavského kvetinového rínku Májový kvet ponúkne všetkým zúčastneným okrem kvetinového trhu aj rozličné sprievodné podujatia.

veza

Celú škálu farieb dúhy zhmotnených na lupienkoch kvetov si budú môcť návštevníci Májového kvetu pozrieť aj z vyhliadky z mestskej veže.

Zľavnené vstupné na vyhliadku spojené s jedinečným výhľadom si budú môcť záujemcovia vychutnať v stredu 13. a vo štvrtok 14. mája 2015.

Zároveň toto podujatie symbolicky odštartuje otvorenie mestskej veže pre verejnosť v predĺžených otváracích hodinách počas týždňa a taktiež cez víkend.

Viac informácii nájdu záujemcovia na tejto stránke alebo v Turistickom informačnom centre – Región Tirnavia na Trojičnom námestí 1.

plagat-majovy-kvet

Ulož ako PDF
Napísal 12. mája 2015 21:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.