reklama

Pri Trnave sa zrazili štyri autá a autobus

Trnavskí hasiči zasahovali uplynulý víkend pri dopravnej nehode viacerých áut a autobusu na rýchlostnej ceste R1, ako aj pri požiari osobného vozidla na diaľnici D1.

V nedeľu 29. augusta 2021 popoludní došlo na rýchlostnej ceste R1 v úseku pri križovatke s D1 neďaleko Trnavy k dopravnej nehode autobusu a štyroch osobných motorových vozidiel.

„V čase nehody sa v autobuse nachádzalo 32 cestujúcich, z toho päť detí. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu piatich osôb, vrátane jedného dieťaťa. Zasahujúca hasičská jednotka z Trnavy poskytla zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a následne ich transportovala do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Na havarovaných osobných motorových vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia,“ informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.


Nehoda autobusu a osobných áut

FOTO: HaZZ Trnava

V sobotu 28. augusta bol na tiesňovú linku ohlásený požiar osobného motorového vozidla na diaľnici D1 neďaleko Trnavy.

Horiace auto, ktoré bolo už celé zachvátené plameňmi, sa v čase príchodu hasičov z Trnavy nachádzalo odstavené na bezpečnostnej odstavnej ploche.

„Na likvidáciu hasiči použili dva vysokotlakové prúdy. Príčina vzniku požiaru je v súčasnej dobe v štádiu vyšetrovania. Predbežná škoda, ktorá vznikla majiteľovi bola stanovená na sumu 3 000 eur,“ doplnila L. Košťálová. Udalosť sa zaobišla bez zranení.


Zničené auto po požiari na D1

FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2021 11:23. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.