reklama

Festival digitálnej kultúry Youtopia láka na mená ako Duklock, FVLCRVM, Saul či Lužifčák

Dva nadupané dni plné koncertov a internetových hviezd čakajú aj tento rok na všetkých, ktorí prídu na YouTopiu. Festival digitálnej kultúry ponúkne veľké mená, porciu zábavy a z niektorých možno spraví podcasterov.

Malvina, FVLCRVM, Téčko, DJ Remb, Saul aj Whithe rozohrajú a roztancujú divákov v Malom Berlíne, The Curly Simon zase poteší fanúšikov pod holým nebom na Nádvorí.

Organizátori rozložili program do dvoch dní, aby si každý našiel čas na koncert svojho favorita.

FOTO: Anna Siedykh / Malý Berlín

Kusisko zábavy sľubuje živé nahrávanie podcastu s duom Lužifčák, ktoré sa môže pochváliť státisícmi poslucháčov a divákov. O svojich dobrodružstvách vo svete internetu porozpráva Joe Trendy. Čo-to z youtuberského kumštu na seba nabonzuje Duklock a možno poradia aj odborníci z Vidadu. 

Ak vám kdesi v kútiku duše skrsla myšlienka, že budete mať vlastný podcast, s Arcade Watch sa môžete naučiť, ako nerobiť začiatočnícke chyby a ako preraziť v audiosvete.

Múdre, čudné, šialené, vtipné aj cringe videá si nájdu priestor vo videosekcii festivalu, ktoré budú premietané v Kubiku. Súčasťou YouTopie je aj súťaž slovenských videoklipov. Ten najlepší si odnesie cenu odbornej poroty a potlesk YouTopického publika.

Festival začína už tento piatok, 3. septembra 2021 od 16:00. Konať sa bude v priestoroch Malého Berlína, Kubiku a jeho bezplatná časť aj na terase Nádvoria.

Lístky a kompletný program nájdete na webe www.youtopia.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2021 15:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.