reklama

Večný boj s nadbytočnými kilami? V NATUR HOUSE vám poradíme, ako sa ich zbaviť navždy!

Kto z nás pri pohľade do zrkadla môže s istotou prehlásiť, že je so svojou postavou spokojný? Niekde by sa mohlo ubrať, inde zase pridať. Viniť pritom môžeme len samých seba a náš životný štýl, ktorý má často od prívlastku „zdravý“ veľmi ďaleko.

Boj prebytočným kilám

Nezúfajte! Slabou útechou nám môže byť fakt, že s nadváhou a obezitou bojuje celý vyspelý svet. Preto sa napríklad v Španielsku v 90. rokoch minulého storočia začala rozvíjať sieť výživových poradní NATUR HOUSE, ktorých prevratná myšlienka spočíva v „Novej výchove vo výžive“.

Do dnešného dňa s nadváhou skoncovalo v 40 krajinách viac než 4 000 000 ľudí.

Túto možnosť majú aj obyvatelia Trnavy a okolia. Našich klientov nenútime držať žiadne drastické diéty ani užívať zázračné pilulky.

Naopak, učíme ich vyváženému stravovaniu. Pri dodržiavaní našich zásad sa klienti cítia lepšie už po 1. týždni.

Kompletné informácie, aj príbehy ľudí, ktorí vďaka NATUR HOUSE zásadne zmenili svoj život k lepšiemu, nájdete na naturhouse.sk.

Ako to prebieha vo výživovej poradni

Pri vstupnej konzultácii prebehne váženie, meranie, zhodnotenie zdravotného stavu, čo trvá približne 45 minút.

Následne výživová poradkyňa zhodnotí výsledné údaje a stanoví jedálniček, ktorý vychádza zo zásad stredomorskej kuchyne. Je teda pestrý, ľahký a môže sa rôzne kombinovať. K jedálničku doporučí ľahký pohyb a exkluzivné dietologické produkty na podporu chudnutia na prírodnej báze.

Klienti dochádzajú do výživovej poradne zvyčajne raz za týždeň. Tieto kontroly slúžia hlavne na to, aby sa klient prevážil, poradil ako postupovať ďalej a samozrejme informoval o svojich dojmoch a pocitoch z chudnutia. Tieto kontroly trvajú asi štvrť hodinku.


Naše priestory na Františkánskej ulici

NATUR HOUSE v Trnave

Výživová poradňa v Trnave funguje pod novým vedením už 5 rokov (celkovo však pôsobí v TT od roku 2008 ako prvá výživová poradňa v sieti Naturhouse).

Pomohli sme už viac ako 900 klientom nielen schudnúť, ale si aj svoju novú váhu udržať.

Konzultácie, merania ako aj jedálne plány sú bezplatné, klient si hradí len podporné výživové produkty. Finančné náklady pre klienta nie sú vysoké, môže si ich dovoliť študent, matka na materskej, dôchodca, zamestnaní ľudia v Trnave a okolí. A to sú naši klienti.

Teším sa na Vás a naše spoločné úspechy v chudnutí.

Radka Drábiková
dietolog Natur House

NATUR HOUSE TRNAVA

Sídlime na Františkánskej ulici 22 v Trnave.
Telefón: 0911 855 455
e – mail: trnavanaturhouse@gmail.com
Web: www.naturhouse.sk

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2021 9:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.