reklama

Svätého otca privítalo Slovensko chlebom z Trnavy

Chlieb, ktorým Slovensko privítalo Svätého Otca, upiekli skúsení pekári z remeselnej pekárne Chlieb Náš na Nádvorí v centre Trnavy.

„Piecť chlieb na tak významnú príležitosť bolo pre nás obrovskou poctou, ale aj záväzkom. Každé remeslo si totiž zaslúži uznanie. Privítanie tak významnej osobnosti našim chlebom patrí medzi tie, ktoré si budeme určite pamätať a s hrdosťou na ne spomínať. Bochník okrúhleho pšeničného chleba, ktorý sme na túto príležitosť upiekli, má na vrchu vyrezaný symbol kríža a Svätému Otcovi ho pani prezidentka odovzdala v čipkovanej prikrývke a pletenom košíku. Sme veľmi vďační za dôveru, ktorú do nás ona, ale aj jej tím vložili. Je to tiež signálom, že náš produkt ľuďom chutí, či už bežným Trnavčanom a Trnavčankám či návštevníkom a návštevníčkam, alebo tým najvyššie postaveným. Poctivý chlieb totiž spája,“ informuje Zuzana Fajta, Trnka Gastronomy.

FOTO: Chlieb Náš

Remeselná pekáreň Chlieb Náš v centre Trnavy vyrába kváskový chlieb tradičnými postupmi a z kvalitných surovín.

Zakladá si na poctivej pekárskej práci, ktorú je vidieť. Chlieb Náš pečie chlieb s chrumkavou kôrkou, živým kváskom a vláčnym srdcom. „Pretože reči sa hovoria, no chlieb sa je,“ vravia.

Kváskové chleby a pečivo pripravujú tradičnými postupmi, z kvalitných surovín.

„Kvásku venujeme čas a lásku, aby si zákazníci domov odniesli vždy čerstvý a chutný chlieb,“ dodáva Zuzana Fajta.

FOTO: Chlieb Náš

Ulož ako PDF
Napísal 13. septembra 2021 20:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.