reklama

Po dvoch rokoch bude festival filmov Hory a mesto opäť aj v Trnave

Do Trnavy sa po dvoch rokoch vracia festival outdoorových filmov Hory a mesto. Počas troch festivalových dní od 14. do 16.októbra 2021 sa môžete na pár hodín preniesť z mesta do prírody, do hôr, na vodu, sneh či do vzduchu. Spolu so zaujímavými hosťami sa presvedčíte o tom, že vnútorná sila dokáže človeka priviesť k takmer nemožným výkonom.

Na veľkom plátne si návštevníci môžu vychutnať víťazné filmy vyhodnotené medzinárodnou filmovou porotou od slávnych i menej známych, slovenských či zahraničných režisérov.

Medzi najznámejšie patrí určite Everest The Hard Way od Pavla Barabáša, príbeh štvorice horolezcov, ktorí za dobitie Everestu zaplatili svojim životom.

V ponuke festivalu nechýba Nechcený autoportrét od Rasťa Hatiara o nedávnom nešťastí v horách, ktorého bol neželaným svedkom.

Príďte načerpať inšpiráciu a spoznať, kam až je možné posunúť ľudské hranice alebo len stráviť príjemný jesenný zážitok s podobne naladenými priateľmi.

Nenechajte si ujsť akciu, ktorú pred dvomi rokmi za dva dni navštívilo približne 400 divákov. Počet miest je v tomto roku kvôli aktuálnej situácii limitovaný, organizátori preto odporúčajú lístky zakúpiť v predpredaji.

Viac informácií:

Web: Horyamestotrnava.sk

FB: Hory a mesto Trnava

Predpredaj vstupeniek: kinohviezda.trnava.sk

Trailer:

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2021 11:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.