reklama

Festival horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto Trnava v amfiteátri

Festival horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto s viac ako 20-ročnou tradíciou môžete opäť zažiť aj v Trnave. Akcia sa v plnom rozsahu uskutoční v októbri v kinosále kina Hviezda. Na jej ochutnávku vás autori pozývajú do outdoor prostredia trnavského amfika, a to už v utorok 14. septembra 2021.

Máte radi prírodu? Súčasne ste si vedomí, že ju treba rešpektovať a vo vzťahu k nej nesmie chýbať pokora? Filmy tohto večera sú potom ako stvorené pre vás.

Napríklad snímka Nechcený autoportrét od Rasťa Hatiara je príbehom režiséra, ktorý doposiaľ filmoval príbehy so šťastným koncom. Až napokon nechtiac pri jednom z výstupov nakrútil príbeh o sebe a svojom priateľovi.

Príďte si vychutnať jeden z posledných letných večerov do trnavského Amfika. Príďte načerpať inšpiráciu, kam až je možné posunúť ľudské hranice alebo príďte stráviť príjemný jesenný zážitok s podobne naladenými priateľmi.

INFO

Facebook: horyamestotrnava

Kontakt: horyamestotrnava@gmail.com

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2021 10:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.