reklama

Už o pár dní bude sneh aj v Trnave. Vďaka festivalu Hory a mesto

Už o pár dní, v piatok 15. a v sobotu 16.novembra 2019 si v kine Hviezda môžete vychutnať prvý tohtoročný sneh. Vďaka 1. ročníku medzinárodného festivalu outdoorových filmov Hory a mesto sa aspoň obrazom vyberieme do zasnežených Himalájí, Karakoramu či Antarktídy.

Tri premietacie bloky prinesú nadupaný program, v ktorom si na svoje prídu horolezci, bežci, lyžiari i vodáci.

Ak ešte na víkend nemáte iný program, neváhajte a príďte na tento medzinárodný filmový festival, ktorý má 20-ročnú tradíciu. Trnavčania za ním doposiaľ museli cestovať do iných miest.

Starostlivo vybraté filmy vás presvedčia, že nezlomná vnútorná sila dokáže človeka priviesť k takmer nemožným výkonom.

V skladačke nechýbajú najlepšie tohtoročné lezecké filmy ako Oscarom ovenčený dokument Free Solo či Dawn Wall.

Príďte načerpať inšpiráciu, kam až je možné posunúť ľudské hranice alebo len stráviť príjemný jesenný zážitok s podobne naladenými priateľmi.

Viac informácií:
http://www.horyamesto.sk/turne/trnava/

https://www.facebook.com/events/785160261945894

Predpredaj vstupeniek:
http://www.kinohviezda.trnava.sk/klient-100/kino-29/stranka-2613

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2019 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.