reklama

Pozvanie knižnice prijala autorka románov zo súčasnosti, Trnavčanka Petra Hederová

V stredu 20. októbra 2021 o 17. hodine privíta Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave úspešnú spisovateľku románov zo súčasnosti, Trnavčanku Petru Hederovú.

Vyštudovaná politologička pracujúca v IT sfére a matka dvoch detí píše od roku 2016 (Sokyne a Slasti rozvodu, 2017 vydala pod pseudonymom Lena Lemonová).

V roku 2018 jej vychádza knižka vlastných výrokov Som realistka a v tom istom roku aj úspešný román Milovanie s vanilkou, na ktorý o rok neskôr nadväzuje voľné pokračovanie s názvom Hádaj, s kým spíš a evitovka Odomkni!

V roku 2020 vydáva ďalšiu evitovku Za každú cenu. Najnovšími románmi (2021) sú Zajačik a Komediantka.

Všetky tieto tituly čitatelia dobre poznajú, sú dostupné v oddelení beletrie.

V stredu popoludní však môžu návštevníci knižnice spoznať osobne aj ich tvorkyňu a jej pohľad na svet a vzťahy okolo nás.

Ľubica Malá

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2021 8:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.