reklama

Bývalý policajný funkcionár, dnes autor kriminálnych románov, príde do záhradnej čitárne knižnice

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave po krátkej letnej prestávke opäť pozýva svojich návštevníkov na pravidelné literárne stretnutia.

Tentokrát bude hosťom moderátora – redaktora RTVS Martina Jurča Peter Šloser, vlastným menom Peter Chudý. Tí, ktorí čítajú kriminálne romány vedia, že je to bývalý policajný plukovník, ktorého životné skúsenosti z policajnej práce a z boja s organizovaným zločinom inšpirovali k tomu, aby čitateľom a čitateľkám vo svojich knihách poodhalil to, čo malo navždy zostať zahalené rúškom tajomstva.

V službách štátu začínal od piky, keď na ulici zasahoval proti kriminálnikom. Neskôr riadil okresnú kriminálku v meste, ktoré bolo semenišťom zločincov a pôsobil aj v riadiacich funkciách viacerých špecializovaných útvarov. V tom období bol v častom pracovnom kontakte s najvyššími policajnými funkcionármi.

Ak vás zaujíma rozprávanie autora početných kriminálok (Polícia v rukách mafie, Mafiánska poprava?, Policajná chobotnica a ďalšie), príďte v stredu 6. septembra 2023 o 17,00 h. do záhradnej čitárne knižnice.

Ľubica Malá

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2023 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.