reklama

Do záhradnej čitárne knižnice prídu pedagóg a filozof Peter Fraňo a obľúbená spisovateľka Silvia Bystričanová

Knižnica Juraja Fánldlyho pozýva na stretnutia a diskusie do záhradnej čitárne. V utorok príde vysokoškolský pedagóg a filozof Peter Fraňo, v stredu spisovateľka Silvia Bystričanová.

Množstvo informácií, z toho veľa zmätočných, veľa desivých správ zo všetkých kútov sveta – to všetko vyvoláva v človeku úzkosť a strach.

Ako v takejto situácii nepodľahnúť panike a extrémizmu povie všetkým záujemcom vo svojej prednáške pod názvom O pokoji mysle vysokoškolský pedagóg a filozof Peter Fraňo v utorok 23. mája 2023 o 17. hodine.

Fraňo pôsobí ako vedúci Katedry filozoie a aplikovanej filozoie na UCM v Trnave.

V stredu 24. mája sa uskutoční v záhradnej čitárni Knižnice Juraja Fánldlyho v Trnave stretnutie so obľúbenou spisovateľkou Silviou Bystričanovou.

Na jej konte je už niekoľko úspešných titulov. Jej knihy sú primárne určené ženám, ale našli si k nim cestu aj zrelí muži, ktorí oceňujú najmä jej humor.

Píše inšpiratívne a vďaka prístupu k životu jej literárnych postáv dostanú čitatelia chuť pozerať na svet inými očami.

Stretnutie bude moderovať a o hudbu sa postará Petra Sabová.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ulož ako PDF
Napísal 21. mája 2023 7:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.