reklama

Do záhradnej čitárne knižnice prídu pedagóg a filozof Peter Fraňo a obľúbená spisovateľka Silvia Bystričanová

Knižnica Juraja Fánldlyho pozýva na stretnutia a diskusie do záhradnej čitárne. V utorok príde vysokoškolský pedagóg a filozof Peter Fraňo, v stredu spisovateľka Silvia Bystričanová.

Množstvo informácií, z toho veľa zmätočných, veľa desivých správ zo všetkých kútov sveta – to všetko vyvoláva v človeku úzkosť a strach.

Ako v takejto situácii nepodľahnúť panike a extrémizmu povie všetkým záujemcom vo svojej prednáške pod názvom O pokoji mysle vysokoškolský pedagóg a filozof Peter Fraňo v utorok 23. mája 2023 o 17. hodine.

Fraňo pôsobí ako vedúci Katedry filozoie a aplikovanej filozoie na UCM v Trnave.

V stredu 24. mája sa uskutoční v záhradnej čitárni Knižnice Juraja Fánldlyho v Trnave stretnutie so obľúbenou spisovateľkou Silviou Bystričanovou.

Na jej konte je už niekoľko úspešných titulov. Jej knihy sú primárne určené ženám, ale našli si k nim cestu aj zrelí muži, ktorí oceňujú najmä jej humor.

Píše inšpiratívne a vďaka prístupu k životu jej literárnych postáv dostanú čitatelia chuť pozerať na svet inými očami.

Stretnutie bude moderovať a o hudbu sa postará Petra Sabová.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ulož ako PDF
Napísal 21. mája 2023 7:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.