reklama

Žena po zrážke s vlakom v Trnave prišla o ruku

Na železničnom koľajisku v Trnave došlo v pondelok 8. novembra 2021 k vážnej nehode.

Pred 21. hodinou večer bola ohlásená nehoda osobného vlaku s chodcom. Ako informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, po príjazde hasičov na miesto bola osoba živá a nachádzala sa zakliesnená pod vlakom.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

„Zasahujúci príslušníci HaZZ vyslobodili osobu a pomocou chrbticovej dosky ju naložili do vozidla záchrannej zdravotnej služby. Pri nehode osoba utrpela poranenia hornej končatiny,“ uviedla L. Košťálová. Podľa spresnených informácií vlak žene nárazom amputoval ruku.

Počas zásahu nebola premávka vlakov prerušená, rýchlosť prechádzajúcich súprav v dotknutom úseku z bezpečnostných dôvodov znížili.

Na mieste zasahovali aj ďalšie zložky záchranného systému, udalosť vyšetrujú úrady a poverené orgány.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2021 10:52. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.