reklama

Medzi Trstínom a Naháčom havarovalo osobné auto, cesta bola v oboch smeroch neprejazdná

V stredu ráno došlo na ceste II. triedy medzi Trstínom a Naháčom, v úseku pri križovatke smer Horná Krupá – Trnava, k nehode osobného auta, zranil sa vodič.

Nehoda sa stala v stredu 5. januára 2022 po šiestej hodine ráno. Auto zostalo po náraze stáť cez obidva jazdné pruhy, cesta bola preto na nevyhnutný čas v oboch smeroch neprejazdná.

„Na miesto udalosti bola vyslaná hasičská jednotka z Trnavy so 6 príslušníkmi, jedným kusom hasičskej techniky a sanitným automobilom hasičskej záchrannej služby. V čase príjazdu hasičov bol vodič vozidla už v starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Zasahujúci príslušníci vymedzili miesto dopravnej nehody a na havarovanom vozidle vykonali protipožiarne opatrenia. V dôsledku nárazu prišlo k úniku prevádzkovej kvapaliny z automobilu na vozovku a preto ju bolo potrebné zasypať sorpčným materiálom,“ priblížila zásah hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Po zdokumentovaní dopravnej nehody havarované vozidlo odtiahli pomocou navijaku z hasičskej techniky na krajnicu vozovky, čím došlo k sprejazdneniu dopravy v jednom jazdnom pruhu.

FOTO: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 5. januára 2022 10:45. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.