reklama

Peter Bročka: V komunálnych voľbách 2022 budem kandidovať ako nezávislý kandidát a bez podpory politických strán

Trnavský primátor Peter Bročka zverejnil v piatok 7. januára 2022 vyhlásenie, v ktorom potvrdil svoje slová vyslovené v minulých mesiacoch, že v komunálnych voľbách 2022 sa bude opätovne uchádzať o post primátora Trnavy ako nezávislý kandidát.

„Súhlasnú odpoveď na otázku či chcem pokračovať v práci pre Trnavu som poskytol už minulý rok,“ napísal v stanovisku Bročka.

„Aj tentokrát, rovnako ako v rokoch 2014 a 2018, budem kandidovať ako nezávislý kandidát a bez podpory politických strán. Politické strany by sa mali radšej sústrediť na riadenie nášho štátu a vytvárať pre mestá čo najširší priestor na rozvoj,“ uviedol.


Peter Bročka

FOTO: trnava-live.sk

Vo svojom krátkom vyhlásení ďalej doplnil: „Pre mňa je dôležitá podpora Trnavčaniek a Trnavčanov a som rád, že aj vďaka nim sa naše mesto stalo pre mnohých inšpiráciou. Samozrejme, tak ako doteraz máme pri tvorbe mestských projektov záujem naďalej rozvíjať konštruktívnu spoluprácu medzi štátom, Úniou miest Slovenska a ostatnými samosprávami.“

Peter Bročka sa stal primátorom Trnavy po novembrových komunálnych voľbách v roku 2014.

Svoju pozíciu obhájil o štyri neskôr, aj po tretí raz sa bude uchádzať o primátorskú stoličku ako nezávislý kandidát.

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2022 9:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.