reklama

V Cíferi pribudnú k novej telocvični aj šatne a štyri nové triedy

Pred necelými štyrmi rokmi vybudovali v areáli školy v Cíferi novú telocvičňu. Súčasťou vypracovaného projektu boli aj šatne a štyri nové triedy pre potreby základnej školy. Tieto priestory plánuje obec postaviť v tomto roku.

V rámci prvej etapy na voľnej zelenej ploche v areáli školy v roku 2018 úspešne ukončili výstavbu telocvične, ktorá získala titul Drevostavba roku 2018.

Obec Cífer koncom januára vyhlásila verejnú súťaž na vybudovanie šatní a štyroch tried v predpokladanej hodnote 705-tisíc eur s DPH. Zhotoviteľa bude obec hľadať prostredníctvom elektronickej aukcie.


Telocvičňa v Cíferi

Ako vyplýva z projektu vypracovaného trnavským Ateliérom DV, nové učebne sa budú nachádzať na poschodí, k dispozícii tu budú aj hygienické zariadenia.

Šatne sú dispozične riešené tak, aby boli k dispozícii nielen žiakom, ale aj športovcom, ktorí telocvičňu navštevujú.

Stavebné objekty telocvične, šatní a učební sú zároveň prepojené so základnou školou a tvoria jej súčasť.

Výstavba má trvať šesť mesiacov, začne po uspešnom ukončení verejnej súťaže a podpise zmluvy s víťazným uchádzačom.

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2022 13:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.