reklama

Lycos – Trnavské sladovne podporujú znevýhodnené deti

Lycos – Trnavské sladovne s.r.o. sú etablovanou spoločnosťou pôsobiacou v Trnave od roku 1893. Okrem investícií do neustáleho zlepšovania výroby sladu sa zameriavajú aj na podporu miestnych komunít.

Ilustračné foto: Lycos

PODPORA DETÍ

„Uvedomujeme si našu spoločenskú zodpovednosť a preto dlhodobo podporujeme miestne komunity v oblasti sociálnej, v oblasti športu a kultúry,“ povedal konateľ spoločnosti Ing. Martin Mäsiar.

Okrem iných Lycos pravidelne podporuje aj Špecializované zariadenie v Trnave, ktoré pomáha deťom so zdravotným postihnutím. Najnovšie pre detičky zabezpečili obnovu plota.

„Podobné akcie sú pre nás formou, ako obyvateľom Trnavy zlepšiť život v meste. Teší nás to o to viac, že mnohí z nich sú našimi dlhoročnými kolegami,“ poznamenal Martin Mäsiar.

ODOZVA ŠPECIALIZOVANÉHO ZARIADENIA

Riaditeľka Špecializovaného zariadenia PhDr. Andrea Horníčková v reakcii na adresnú pomoc od Lycosu uviedla: „Za každú pomoc, či už finančnú alebo inú, sme veľmi vďační. Vďaka darom od sponzorov, ako sú Lycos – Trnavské sladovne, môžeme udržiavať naše zariadenie v čo najlepšom stave.“

V prípade, že by ste mali aj vy záujem o podporu Špecializovaného zariadenia v Trnave, kontakty nájdete na webovej stránke www.specializovanezariadeniett.sk.

Ilustračné foto: Lycos

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 19. júla 2022 12:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.