reklama

Lycos – Trnavské sladovne pomohli ukrajinským rodinám

Lycos – Trnavské sladovne opäť ukázali, že osud tých, ktorí sú v ťažkej životnej situácii im nie je ľahostajný. Zapojili sa do materiálnej a potravinovej zbierky pre obyvateľov Ukrajiny, ktorí musia opustiť svoju krajinu.

„Zareagovali sme na výzvu trnavských skautov, ktorí zhromažďovali to najpotrebnejšie pre rodiny utekajúce pred vojnovým konfliktom a dobrovoľníkov pomáhajúcich denne na slovensko-ukrajinskej hranici. Nakúpili sme pre nich trvanlivé potraviny v hodnote viac ako 1000 eur,“ hovorí Martin Mäsiar, riaditeľ spoločnosti Lycos.

Ilustračné foto

LOKÁLNA POMOC PRE NAJZRANITEĽNEJŠÍCH,
ALE AJ PODPORA ŠPORTU

Spoločnosť Lycos pomáha dlhodobo tým, ktorí to potrebujú. Ako moderná spoločnosť podporuje významným spôsobom najmä lokálne. „Ľuďom v regióne pomáhame cez občianske združenia či neziskové organizácie,“ dopĺňa.

Pomocnú ruku tak každoročne podávajú Špecializovanému zariadeniu v Trnave, ktoré sa venuje deťom s autizmom, podporujú tiež benefičný koncert Chyťme sa za ruky pre mentálne a zdravotne postihnutých z Galanty a Trnavského samosprávneho kraja.

Pomoc už smerovala aj do stacionáru pre opustené deti a týrané deti, či do trnavského futbalu, baseballu a iným športovým klubom.

AJ MALÁ POMOC MÔŽE MAŤ VEĽKÝ DOSAH

Spoločnosti Lycos sa najviac osvedčila čo najadresnejšia pomoc, kde vidieť konkrétne výsledky.

„Najväčšou odmenou je pre nás úprimná radosť na tvárach detí a dospelých, keď vidíme konkrétny výsledok našej podpory a snaženia. Netreba zabúdať, že aj tá najmenšia pomoc dokáže mať veľký význam, či byť pre niekoho úplne novým štartom v živote,“ dodáva Martin Mäsiar na záver.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2022 14:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.